Recenzje słuchawek, które mogą Państwo przetestować w naszym sklepie podczas trwającego “Tygodnia HiFiman 25-30 listopada”.

Ananda

“Jedyne, czego mi tu zabrakło, to bardziej prawdziwej, niekwestionowanej skali dynamicznej, czasami przydałoby się więcej zadziorności w muzyce” Poza tym BAJKA

cyt. Marcin Gałuszka, HIFI-CHOICE

https://www.hifichoice.pl/45#/spreads/77

Arya

HiFiMany Arya to bardzo ciekawe słuchawki, nie mam co do tego wątpliwości. Oczarowują przestrzenią i szczegółowością dzięki wyśmienitym wysokim tonom i wyrównaniu pasma. W prezentacji informacji o akustyce pomieszczenia, gdzie była nagrywana muzyka, w tej cenie raczej niebędą iały wielu konkurentów. Jednak jeżeli uwielbiacie ciepłe kobiece głosy szepcące wam do ucha albo muzykę rockową z mocną gęstą średnicą radziłbym odsłuch przed zakupem i łączenie słuchawek z lekko cieplejszymi wzmacniaczami i źródłami. Przy odpowiednio dobranej konfiguracji to może być sprzęt na długie lata.

cyt. Tomasz Larek, wstereo.pl

http://wstereo.pl/test-hifiman-arya-co-za-przestrzen/

Sundara

Krótko mówiąc pomimo najszczerszych chęci nie byłem w stanie, czy to patrząc przez pryzmat nieprzyzwoicie, jak na HiFiMAN-a, przystępnej ceny, czy też w kategoriach niemalże absolutnych, znaleźć aspekt, w którym Sundary by nie wypadały dobrze, bądź bardzo dobrze. Ich kilkutygodniowe testy sprawiły mi ewidentną przyjemność i najzwyklejszą frajdę, a mając je na uszach nie musiałem repertuarowo ograniczać się pod żadnym względem sięgając po prostu po to, na co w danej chwili miałem ochotę, gdyż miałem świadomość, że niezależnie od tego, czy będzie to uduchowiona twórczość Monteverdiego, czy brutalny łomot Slayera dźwięk, jaki dobiegać będzie moich uszu będzie krystalicznie czysty i niesamowicie energetyczny. A czy można lepiej? Oczywiście, że tak, co z resztą udowadnia sam HiFiMan szczycąc się w swoim portfolio Susvarami za 30 kPLN

cyt. Marcin Olszewski, audiostereo

http://hd-opinie.pl/4926,audio,hifiman-sundara-zwienczenie-pewnego-etapu-recenzja.html

https://www.hifichoice.pl/42#/spreads/76

https://www.audiostereo.pl/magazyn/recenzje/recenzje-sluchawki/hifiman-sundara-r667/

Susvara

Jak wypada Susvara na tle najlepszych z najlepszych? Cóż, ich dźwiek bardzo przypomina elektrostat Shangri-La HiFiMANa, choć może z odrobiną większej energii basu i, co więcej, jeszcze bardziej dynamicznym wahaniem. Susvara oferuje prawie tyle samo przezroczystości i rozdzielczości, co Shangri-La … a nawet tam, gdzie nie wystarcza, nie traci znaczącego znaczenia. Być może o to chodzi; System Shangri-La o wartości 50 000 funtów jest znakomity, ale dla wielu z nas jest wyceniony poza zasięgiem, podczas gdy Susvara o wartości 5000 funtów, choć niezaprzeczalnie droga, może zaskakująco zbliżyć się do szczytów dźwiękowych za znacznie przystępniejszą sumę. To prawda, że Susvara wymaga potężnego wzmacniacza z najwyższej półki, ale na razie to najlepsze, słuchawki Planarne jakie kiedykolwiek powstały!

cyt. Chris Martens, hifiplus

https://www.hifiplus.com/articles/hifiman-susvara-planar-magnetic-headphone/

https://headfonics.com/2017/12/hifiman-susvara-review/

https://musicalhead.de/2017/08/15/test-hifiman-susvara/