Oferujemy wzmacniacze zintegrowane, przedwzmacniacze i wzmacniacze mocy firm Mark Levinson, Exogal, Primare, Exposure, Creek, Pioneer, Denon

i Pro-Ject.

Ofertę w tym zakresie w zależności od naszych odsłuchów, testów i recenzji, a także ceny podzieliliśmy na 3 klasy:

T- Top

A – High-end

B – Hi-Fi

 

Do klasy T należą wzmacniacze legendarnej firmy amerykańskiej Mark Levinson, które do niedawna raczej nie były dostępne dla większości z nas, bo ceny zaczynały się od 70 000 zł. Natomiast obecna seria 5802 i 5805 kosztuje odpowiednio 31 900 zł i 35 900 zł. Do klasy Top zaliczyliśmy także wzmacniacze serii 400 francuskiej firmy Atoll i to zarówno wzmacniacz zintegrowany, jak i przedwzmacniacz wraz ze wzmacniaczem mocy. Podobnie przedwzmacniacz i wzmacniacz mocy serii 5000 angielskiej firmy Exposure.

Po naszych odsłuchach do grupy tej chcemy zaliczyć także Primare i35. ​​ We wszystkich recenzjach w polskiej i zagranicznej prasie wypada on rewelacyjnie!

Audio-Video:

„I35 jako „czysty” wzmacniacz analogowy za 15 tys. zł jest po prostu kapitalny – głównie dlatego, że niesamowicie uniwersalny. Każdy rodzaj muzyki odtwarza z równie wysoką jakością. Imponuje dynamiką, szybkością, timingiem, ale także rozdzielczością i przestrzenią. Suchość i „skandynawski” chłód barw? Nic z tych rzeczy. To urządzenie neutralne, bez oczywistych tendencji do upiększania brzmienia, ale też takie, którego można słuchać, słuchać i słuchać – bez oznak zmęczenia. Wersja z przetwornikiem c/a okazuje się jeszcze bardziej imponująca. Za cenę o niecałe 20% wyższą otrzymujemy świetnej jakości DAC z dopracowanym wejściem USB i aż sześcioma innymi (cyfrowymi).”(cyt. za Audio-Video)

 

Pozostałe dwa wzmacniacze Primare (i25 i i15) można zaliczyć do klasy A: Hi-end. Najtańszy czyli i15 kosztuje tylko 5390 zł, a z dołożonym modułem DAC i streamerem do odtwarzania muzyki z sieci tylko 7490 zł (i15 Prisma).

Hi-end to także wzmacniacz zintegrowany Atoll IN300. Budowa dual mono, DAC na układzie AKM AK4490 i to wszystko za ok. 12 000 zł.

Wg Audio-Video „IN300 spełnia wysokie wymagania i jest jednym z najciekawszych, całościowo najbardziej kompetentnie i atrakcyjnie brzmiących wzmacniaczy w swoim segmencie.” (cyt. za Audio-Video nr 04/2017)

Do klasy tej możemy także zaliczyć wzmacniacze Exposure serii 3000 oraz wzmacniacz także angielskiej firmy czyli Creek Evolution 100A, który kosztuje ok. 7000 zł.

Wg czasopisma HFM: Creek Evolution 100 A jest jak kameleon. Raz koncertowy, muskularny, z wybuchowym temperamentem, innym razem akustyczny, romantyczny i wrażliwy. Od wielu lat uważam, że przy ograniczonym budżecie elektronika Creeka jest oczywistym wyborem, a przynajmniej nie można jej pomijać w trakcie poszukiwań. W tym przypadku Mike Creek sięgnął jednak wyżej. Blisko umownej granicy, gdzie zaczyna się trudno definiowalny hi-end.” (cyt. za HI-FI)

​​ W klasie Hi-Fi prym wiedzie wzmacniacz, który dostał nagrodę EISA za najlepszy wzmacniacz 2018 roku – Pioneer A-40AE. Moc 2*60 W, wzmacniacz słuchawkowy i przedwzmacniacz gramofonowy, DAC.

Wg Audio-Video: „Jestem bardziej niż pewien, że eksperymentując na sporej grupie osób odwiedzających sklepy hi-fi czy wystawę Audio Video Show (…), można by słuchaczom wmówić, że słuchają właśnie najnowszego produktu marki X za 10 tys. zł. Raczej nikt nie odważyłby się tego zakwestionować.” Wzmacniacz Pioneer A-40 AE kosztuje poniżej 1600 zł! ​​ (za Audio-Video nr 10/2018)

Drugim wzmacniaczem o podobnej cenie (2250 zł) jest wzmacniacz mocy

Pro-Ject AMP Box DS2. Ma moc 2*140W !!!

W tej cenie lub trochę wyższej można kupić kilka serii wzmacniaczy firmy Atoll. Szczególnie wyróżnia się Atoll IN100, który jest wzmacniaczem zintegrowanym typu dual mono o mocy 2*140 W i oczywiście dwie angielskie: firmy Creek z modelem Evolution 50A oraz Exposure z modelem 2010.

Zapraszamy do naszego salonu na odsłuchy, umożliwiamy także wypożyczenie tego sprzętu do domu. Zachęcamy do zapoznania się z pełnymi testami i recenzjami także zagranicznymi dostępnymi w zakładce „Testy i recenzje.  ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​​​ 

 

 

 

 

 

Wzmacniacze zintegrowane

 

Creek Evolution 50A — wzmacniacz zintegrowany

Cena 3 950 zł

Zintegrowany wzmacniacz stereo o mocy 2x55W RMS przy 8 omach zbudowany w technologii modułowej. Opcjonalnie za dopłatą dostępne: moduł radia FM, DAC, przedwzmacniacze gramofonowe. Moc RMS przy 4 Ohmach: 2x 85W. Wzmocnienie: 33.3dB niezbalansowane / 27dB zbalansowane.Dostępne kolory Black/silver

 

Creek Evolution 100A – wzmacniacz zintegrowany

Cena 6 900 zł

Evolution 100A to jak dotąd najbardziej zaawansowany wzmacniacz Creeka w historii. Dzięki wyśmienitemu brzmieniu i szerokiemu spektrum możliwości konkuruje on ze wzmacniaczami wielokrotnie od siebie droższymi. Integrę wyposażono w masywny, 300 W transformator toroidalny z oddzielnymi odczepami dla obwodów niskiego i wysokiego napięcia oraz oddzielnymi dla obwodów cyfrowych. Creek zastosował swoją sprawdzoną metodę na równoległe łączenie wielu małych kondensatorów w zasilaczu, co zaowocowało wyjątkowo dobrymi parametrami — niską impedancją. Rozwiązanie to znacząco poprawiło filtrację napięcia, dzięki czemu dźwięk stał się bardziej energetyczny i precyzyjny. Dostępne kolory Black/Silver.

 

Wzmacniacze mocy

 

Creek Evolution 50P – wzmacniacz mocy

Cena 3 490 zł

Końcówka mocy bazująca na integrze 50A, Dostępne kolory Black/Silver

 

Creek Evolution 100P – wzmacniacz mocy

Cena 6 900 zł

 ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​​​ 

Evolution 100P to najbardziej zaawansowane i najrozsądniej wycenione końcówki mocy, jakie kiedykolwiek wyprodukował Creek. Brzmieniowo przewyższają kosztujące kilkakrotnie więcej wzmacniacze mocy wielu marek. ​​ 

Nowy wzmacniacz mocy Evolution 100P o mocy 115 W (przy 8 Ω) stanowi część linii Evolution 100. Urządzenie umieszczone jest w smukłej obudowie z grawerowaną ścianką przednią i solidnym przyciskiem. Panel przedni wykonany ze szczotkowanego aluminium wykończony jest w kolorze czarnym albo srebrnym.

 

Moduły wzmacniaczy

Creek Ambit Tuner – Moduł tunera FM/AM do wzmacniaczy Creek Evolution 50A i 100A

Cena 690 zł  ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​​​ 

Najnowszą serię wzmacniaczy Evolution można wyposażyć w moduł tunera FM/AM o nazwie Ambit. Wpięcie dodatkowej płytki we wnętrzu wzmacniacza zamienia urządzenie w amplituner. Na wyświetlaczu wzmacniacza pojawi się informacja RDS. Moduł zapewnia wzorowy odbiór, a jedynym ogranicznikiem jakości dźwięku będzie antena i sygnał przez nią podawany.

 

Creek Sequel mk3 Phono moduł przedwzmacniacza gramofonowego

Cena 730 zł  ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​​​ 

Sequel mk3 to preamp gramofonowy współpracujący z szerokim zakresem wkładek MM i MC, montowany wewnątrz wzmacniacza Evolution 50A lub Evolution 100A.

 

Creek Ruby 2 DAC Moduł DAC do wzmacniacza Creek Evolution 100A

Cena 2 200 zł  ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​​​ 

Wzmacniacz Creek Evolution 100A fabrycznie posiada 5 par wejść analogowych. Wejście piąte jest umieszczone na zdejmowanym panelu, dzięki czemu może zostać zastąpione opcjonalnym modułem tunera lub DAC-a umożliwiającym korzystanie z kilku dodatkowych wejść.

 

 

 

 

DENON PMA-520AE – Wzmacniacz zintegrowany

Cena 995 zł  ​​ ​​​​ 

 ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​​​ 

Moc 70 W x 2 kanały (4 ohm), układ Advanced High Current (HC) Single-Push-Pull, aby zrównoważyć moc i muzykalność. 1 para wysokiej jakości terminali głośnikowych. Wbudowany stopień gramofonowy (MM), dla podłączenia gramofonu. Przyjazny środowisku dzięki niskiemu poborowi mocy, niższemu niż 0,3 W, w trybie stand-by oraz zastosowaniu automatycznego wyłączenia zasilania.

DENON PMA-600NE – Wzmacniacz zintegrowany

Cena 1 695 zł  ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​​​ 

Wzmacniacz zintegrowany Denon PMA-600NE jest doskonałym wyborem dla początkujących entuzjastów muzyki, którzy chcą zbudować swój pierwszy 2 kanałowy system Hi-Fi. PMA-600NE zapewnia najbardziej żywe i emocjonalne odtwarzanie dźwięku z płyt winylowych i formatów o wysokiej rozdzielczości oferując wejścia cyfrowe oraz wbudowany korektor gramofonowy Phono. Słuchaj swojej ulubionej muzyki korzystając z wbudowanego modułu Bluetooth, aby bezprzewodowo streamować niemal nieograniczoną liczbę utworów. Od głębokiego basu po szczegółowe wysokie tony, ciesz się ulubioną zawartością audio w wysokiej rozdzielczości dzięki konwerterowi cyfrowo analogowemu 192 kHz/24 bit. Przy mocy 70 W (4 ohm, 1 kHz, THD: 0,7%) na kanał, wzmacniacz PMA-600NE zapewnia wystarczającą moc, aby napędzać głośniki w celu uzyskania optymalnej wydajności dźwięku. Podłącz PMA-600NE do swoich ulubionych komponentów multimedialnych za pomocą dwóch wejść optycznych i jednego cyfrowego koaksjalnego. Model PMA-600NE wykorzystuje zaawansowaną sekcję wzmacniacza mocy Denon Advanced High Current (AHC) typu push-pull, zapewniając wyjątkową jakość dźwięku, która doskonale równoważy wysoką moc z delikatnymi, muzycznymi detalami.

 

DENON PMA-30 Wzmacniacz zintegrowany

Cena 1 695 zł  ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​​​ 

PMA-30 jest urządzeniem znaczniej bardziej przystępnym cenowo, oferującym moc wyjściową 2 x 40 W, jednak został pozbawiony możliwości podłączenia poprzez port USB B i posiada nieco prostsze systemy przetwarzania sygnałów cyfrowych. Oba modele mogą być używane zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej, a to dzięki wyświetlaczowi OLED który sam wykrywa swoje położenie odwracając stosownie wyświetlane wskazania. Każdy z nich posiada również wyjście subwoofera i wysokiej klasy pilot zdalnego sterowania.

 

DENON PMA-800NE – Wzmacniacz zintegrowany

Cena 2 195 zł  ​​ ​​​​ 

PMA-800NE: wzmacniacz zintegrowany o mocy 85 W na kanał (4 Ohm) z wysokiej jakości przedwzmacniaczem gramofonowym MM / MC, liniowymi wejściami analogowymi oraz czterema wejściami cyfrowymi z obsługą 192kHz / 24 bit kontrola przez aplikację modeli DCD-800NE/PMA-800NE poprzez DNP-800NE i aplikację HEOS lub zdalna kontrola wszystkich trzech komponentów.

 

DENON PMA-60 – Wzmacniacz zintegrowany

Cena 2 495 zł  ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​​​ 

PMA-60

PMA-60 jest w pełni cyfrowym wzmacniaczem dostarczającym 50W mocy na kanał, a wszystko dzięki najnowszej generacji technologii DDFA, oferującej znacznie większą efektywność przy mniejszych zakłóceniach. Przetwarzanie Advanced AL32 w połączeniu z precyzyjnym zegarem Master Clock Design odpowiadają za precyzyjne przetwarzanie i wierność sygnałów cyfrowych - nawet tych w najwyższej rozdzielczości 384kHz/32bit oraz DSD256/11.2MHz oferując tym samym jakość znacznie przewyższając to co oferuje CD.

 

DENON PMA-150H - Wzmacniacz zintegrowany

Cena 4 995 zł  ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​​​ 

Denon jest od dawna znany z produkcji światowej klasy komponentów audio, a zintegrowany wzmacniacz z funkcjami sieciowymi PMA-150H kontynuuje tradycję dążenia do uzyskania doskonałego dźwięku. Został on zaprojektowany z myślą o wymagających uzytkownikach, którzy chcą zrobić krok naprzód i przejść od tradycyjnych do nowoczesnych komponentów audio bez uszczerbku dla jakości dźwięku, łatwości użytkowania i możliwości łączności. Nowy członek rodziny Denon Design Series, PMA-150H jest również pięknym elementem wystroju każdego nowoczesnego wnętrza. Aluminiowe panele - górne i dolne - o grubości 5 mm zostały zaprojektowane tak, aby minimalizować wibracje i wspierać odprowadzanie ciepła, a ostry jak brzytwa ekran OLED oraz wycinany diamentem pierścień pokrętła głośności pokazują, że Denon przywiązuje znaczną uwagę do jakości i szczegółów konstrukcyjnych swoich komponentów Hi-Fi.

 

Wzmacniacz DENON PMA-1600NE

Cena 5 995 zł

Moc 2 x 140 W (4 om) wzmacniacz mocy z zaawansowanymi układami Ultra High Current (UHC)-MOS Single Push-Pull Circuit diodami Schottky’ego, izolator cyfrowy, eliminujący zniekształcenia wysokich częstotliwościach na wejściu cyfrowym USB-B komputera wysoka wydajność MM & MC Phono Equalizer Amp 2 cyfrowe wejścia optyczne oraz 1 koncentryczne cyfrowe.

 

Wzmacniacz DENON PMA-2500NE

Cena 10 995 zł

Moc wyjściowa 2 x 160 W (4 Ω) zaawansowany Ultra Wysokoprądowy (UHC)-MOS wzmacniacz mocy z obwodami Single Push-Pull i nowymi barierowymi diodami Schottky. Tryb analogowy zapewniający czyste odtwarzanie przy wyłączonych cyfrowych obwodach audio i wyświetlaczu, wejście USA-B dla wysokiej rozdzielczości audio 384kHz/32 bit i 11.2 MHz DSD. Zaawansowane przetwarzanie AL32 Plus.

 

 

 

Obraz znaleziony dla: Exogal logo

​​ 

Wzmacniacze mocy

 

Exogal Ion PowerDAC – wzmacniacz mocy typu Power DAC Klasy High-End TOP

Cena 15 910 zł  ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​​​ 

Wzmacniacz Exogal Ion jest wysokiej jakości wzmacniaczem typu PowerDAC, który został specjalnie zaprojektowany jako urządzenie towarzyszące dla przetwornika DAC Comet. Ion podłączany jest do przetwornika Comet za pomocą interfejsu EXONET i dostarcza moc 100 W na kanał przy 8 omach.

Wzmacniacz Ion jest całkowicie zintegrowany z przetwornikiem Comet i nie wymaga stosowania skomplikowanych urządzeń sterujących, czy dodatkowych aplikacji. Wystarczy połączyć urządzenia przy pomocy jednego przewodu i można słuchać muzyki.

Przedwzmacniacze

 

Exogal COMET Przedwzmacniacz z przetwornikiem DAC klasy High-End TOP

Cena 11 890 zł  ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​​​ 

Doświadczenia założycieli firmy EXOGAL pochodzą z firmy WADIA. Kilku kluczowych inżynierów opuściło firmę WADIA aby tworzyć urządzenia w przystępnej cenie o wybitnych parametrach technicznych.

EXOGAL to cyfrowe urządzenia audio o najwyższej rozdzielczości odtwarzania, zaprojektowane przez legendy audiofilskiego świata. EXOGAL pozostaje wierny cyfrowej technologii audio.

Firma wytwarza swoje produkty od zera, tworząc projekty które zapewniają wybitną jakość dźwięku i pozwalają na przeżycie przełomowych doświadczeń odsłuchowych.

Rewolucyjna technologia dostarcza muzykę dokładnie w taki sposób, w jaki została ona wykonana przez artystę – bez żadnych szumów czy zniekształceń, wyłącznie czysty dźwięk gdziekolwiek i kiedykolwiek zdecydujemy się na odsłuch.

Innowacyjna technologia

Tworząc swoją firmową technologię, EXOGAL wykorzystuje wszelkie dostępne rozwiązania. Firma projektuje algorytmy przetwarzania sygnału w taki sposób, aby muzyka mogła być odtwarzana w najczystszej możliwej formie. Niektórzy z recenzentów określają uzyskane brzmienie jako „dźwięk analogowy”, co jest najwyższą możliwą pochwałą dla całkowicie cyfrowych urządzeń.

Piękne wzornictwo

Produkty EXOGAL Audio są projektowane i wytwarzane w Stanach Zjednoczonych, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych programów projektowych oraz najbardziej zaawansowanej technologii frezowania i obróbki wykończeniowej. Innowacyjne wzornictwo przemysłowe i wysoka precyzja wykonania zapewniają, że urządzenia będą znakomicie się prezentowały zarówno w domu, jak i w biurze.

 

 

 

 

Wzmacniacze zintegrowane

 

Exposure 2010S2D Amp – Wzmacniacz zintegrowany

Cena 5 750 zł

 

Moc ciągła (RMS): 75W Klasa wzmacniacza: AB Przedwzmacniacz gramofonowy: Opcjonalnie 2010S2D to podstawowy wzmacniacz zintegrowany Exposure'a. Oferuje przy tym wszystkie najbardziej rozpoznawalne elementy marki. Od dobitnego, dynamicznego dźwięk jest szybki, energiczny, jak najdalej od sztuczności, plastikowego brzmienia znanego z wielu hi-endowych wzmacniaczy. ​​ Dostępne kolory Black/silver.

 

 

Exposure XM5 - Wzmacniacz zintegrowany z DAC

Cena 6 490 zł

 ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​​​ 

Moc ciągła (RMS): 60W Klasa wzmacniacza: AB. Przedwzmacniacz gramofonowy: TAK. Wejście USB DAC: TAK. Duży 200VA transformator toroidalny wykonany wg specyfikacji i na zlecenie Exposure'a. Wysokiej klasy obudowa i front ze szczotkowanego aluminium. Wysokiej klasy potencjometr ALPS. Płyta główna wykonana z włókna szklanego. Dostępne kolory Black/Silver.

 

Exposure 3010S2D Amp – Wzmacniacz zintegrowany

Cena 9 190 zł ​​ 

 ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​​​ 

Moc ciągła (RMS): 110W ​​ Klasa wzmacniacza: AB. Przedwzmacniacz gramofonowy: Opcjonalnie Wejście USB DAC: Opcjonalnie. Nowy 3010S2D to czwarte wcielenie topowego wzmacniacza zintegrowanego od Exposure. Teraz poza genialną sekcją analogową oferuje rozszerzenie funkcji o wejścia cyfrowe. W stosunku do poprzedniego modelu, pozbawionego dopisku D nowy wzmacniacz otrzymał przeprojektowaną od podstaw sekcję przedwzmacniacza, która w decydującej mierze odpowiada za brzmienie końcowe. Dostępny w kolorach Black/Silver.

 

 

Wzmacniacze mocy

 

 

Exposure 2010 S2 PWR - wzmacniacz mocy

Cena 3 990 zł

 ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​​​ 

Moc ciągła (RMS): 75W Klasa wzmacniacza: AB. Końcówka mocy 2010S2 to idealne dopełnienie wzmacniacza 2010S2D. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie kolumny wymagają wybitnej kontroli i dużej dawki prądowej dostępnej w ułamku sekundy. Potężny 200 VA transformator toroidalny wykonany na zamówienie i według specyfikacji Exposure'a. Anodowana, szczotkowana aluminiowa płyta czołowa oraz aluminiowa obudowa, która zabezpiecza elektronikę przed zakłóceniami elektromagnetycznymi. Wysokiej jakości kondensatory użyte w ścieżce sygnałowej. Dostępne kolory Black/Silver.

 

Exposure 3010 S2 PWR - wzmacniacz mocy

Cena 6 190 zł

Moc ciągła (RMS): 110W Klasa wzmacniacza: AB Niskoszumny 200 VA transformator toroidalny robiony na zamówienie Exposure'a przez brytyjskiego Noratela. Ścieżka sygnałowa oparta na elementach wyłącznie dyskretnych. W sekcji zasilania kondensatory renomowanej marki Kendeil. Instalowane na oddzielnej płytce z szerokimi miedzianymi ścieżkami. Stopnie końcowe oparte o tranzystory Toshiba 2SC5200 - po 4 sztuki na kanał chłodzone masywnym aluminiowym radiatorem.

 

Exposure XM9 - wzmacniacz mocy mono – (2 szt)

Cena 6 990 zł

Moc ciągła (RMS): 80W Klasa wzmacniacza: AB

 

Exposure 3010 S2 PWR - wzmacniacz mocy mono (2 szt)

Cena 10 190 zł

 ​​ ​​ ​​ ​​​​ 

Moc ciągła (RMS): 100W Klasa wzmacniacza: AB

Dostępne kolory Black/Silver

 

Exposure 5010 PWR Mono - wzmacniacz mocy mono klasy hi-end (2 szt)

Cena 22 750 zł  ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​​​ 

Potężny (800W) wyprodukowany na zamówienie Exposure transformator toroidalny

Kondensatory Kemet o łącznej pojemności 100.000 pikofaradów i napięciu nominalnym 100V

Osiem tranzystorów bipolarnych na kanał selekcjonowanych pod kątem jakości i powtarzalności parametrów. Wzmacniacz zbudowany zgodnie z klasyczną koncepcją DC (Direct Coupled) w celu maksymalnego uproszczenia ścieżki sygnałowej oraz poprawy przetwarzania niskich tonów

Elektroniczna, bezinwazyjna ochrona przepięciowa i termiczna.

Moc dynamiczna wg pomiarów prasy: 220W/8ohm | 428W/4ohmy | 804W/2ohmy | 1220W/1ohm

Moc RMS wg pomiarów prasy: 220W/8ohmy | 415W/4 ohmy.

 

 

Przedwzmacniacze

 

Exposure 3010 S2D Preamp - Przedwzmacniacz z opcjonalnym przetwornikiem DAC lub stopniem gramofonowym MM/MC

Cena 5 790 zł

​​ 

Przedwzmacniacz stereo z opcjonalnym przetwornikiem DAC lub stopniem gramofonowym MM/MC

Nowy Preamp 3010S2D to kolejne wcielenie topowego urządzenia od brytyjskiego Exposure'a. Teraz poza genialną sekcją analogową oferuje rozszerzenie funkcji o wejścia cyfrowe. W stosunku do poprzedniego modelu, pozbawionego dopisku D, nowy Preamp powstał praktycznie od podstaw i stał się bazą dla nowego, niezwykle popularnego i uznanego w testach prasowych wzmacniacza zintegrowanego 3010S2D.

 

 

Exposure XM7 preamp - Przedwzmacniacz z wejściem USB DAC i stopniem gramofonowym. MM

Cena ​​ 6 490 zł