Historia firmy

Firma Hardsoft-Telekom powstała w sierpniu 1992 roku. Oferujemy doradztwo i kompleksową obsługę przedsiębiorstw i instytucji. Od początku działalności zajmujemy się sprzedażą systemów informatycznych, projektowaniem i wykonaniem sieci, infrastruktury serwerowej czy okablowaniem strukturalnym.    
 
Dynamiczny rozwój działalności pozwolił na znaczne poszerzenie naszej oferty. Różnorodność naszego zespołu stanowi fundament powstania HT AUDIO. Wspólne zamiłowanie do muzyki i doświadczenie pod względem sprzętu audio zaowocowało w zrealizowaniu pomysłu stworzenia dla Państwa sklepu stacjonarnego.  

Doceniają nas zarówno Klienci, jak i producenci, czego dowodem są liczne referencje i certyfikaty. Jesteśmy autoryzowanym partnerem wielu czołowych producentów sprzętu i oprogramowania. Poprzez ciągły rozwój zapewniamy odpowiednie rozwiązania dla Państwa potrzeb. 

Właściciel firmy Hardsoft-Telekom Pan Jarosław Kaźmierczak w uznaniu zasług za zaangażowanie i wkład w rozwój polskiej gospodarki, propagowanie idei i ducha przedsiębiorczości otrzymał  w 2015 roku Dyplom Ministra Gospodarki. 

Dzieląc się wiedzą pragniemy pomóc w doborze odpowiedniego sprzętu, sprawiając tym samym, aby muzyka na nowo rozbrzmiała pełnią swych akordów. 

dyplom
gazela_biznesu

tel. (61) 665 71 72

ul.Namysłowska 17/19
60-166 Poznań

info@htaudio.pl
rafal_k@htaudio.pl michal_k@htaudio.pl